Terapia dotykom Access Bars®

 

BARS vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres ap.
 

BARS je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia.

 

Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia ….Onedlho začne dochádzať k zmenám v život. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

 

 

Účinky Access Bars® pre zdravie: 

– posilnenie systémov tela – centrálneho nervového systému, tráviaceho systému, lymfatického a hormonálneho systému, reprodukčného systému
– telesnú a hormonálnu rovnováhu
– nevyriešené bolesti a obmedzenia pohybu
– bolesti v krížoch a krčnej chrbtice, nedostatočná pohyblivosť chrbtice, stuhnutosť chrbtice
– stres a napätie
– zrušenie účinkov traumy na telo – odstránenie všetkého čo sa uzamklo v konkrétnom mieste v tele a vyvoláva bolesť, telo si na túto bolesť zvykne, žije s ňou a to vyvoláva ďalšiu traumu a ďalšiu a ďalšiu a tým dochádza k ďalšiemu oslabeniu tela
– po operácii, zlomenine, páde
– pri korekcii zraku
– pri problémoch so zubami a sluchom
– inicializáciu a aktiváciu 90% kapacity a fungovania mozgu
– obnovujúci energetické dráhy
– očistu pri dlhodobom užívaní liekov, drog, hormonálnej antikoncepcie, po očkovaní, antidepresívach, liekoch na spanie ….
– čistenie minulých sexuálnych skúseností
– ľahšie fungovanie tela pri cvičení alebo pri námahe

- Zlepšenie sústredenosti a pamäte

- Zlepšenie koherencie mozgu

- a iné

 
 

Pri 

Barsy neboli nikdy potrebnejšie ako v dnešnej situácii

Pozývam Vás na individuálne sedenie

                          14.10.23  v Bratislave,   cena  40,-€ / 60 minút

                                        Objednanie sa - klikni tu

 

Už po jednom sedení Bars, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností. Je dobré sedenie zopakovať aspoň 2x po sebe.

 

Jemným dotykom prechádzam cez 32 bodov na hlave a vy vnímate a cítite, ako sa Vám uvoľňuje myseľ a telo.

 

Nastáva miznutie nefunkčných programov a obmedzení v rôznych oblastiach života, ktoré sme získali v detstve aj v dospelosti: Dotknutím Access bodov dochádza k uvoľneniu elektromagnetického náboja v našom tele.

 

Počas prúdenia Barsov sa spomaľujú a naprávajú mozgové vlny, čo vedie k eliminácii vzorcov nášho správania, ktoré si nesieme v sebe z detstva. Stávame sa v súčasnom živote prítomnejší a naša minulosť sa už nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Ak necháte aktivovať svoje Barsy, doslovne meníte pravdepodobnosť svojich budúcich možností.

 

Pri terapii po 15 minútach váš mozog dosiahne stav theta, stav hlbpkej relaxácie, ktorý aktivuje samoliečbu tela a otvorí priestor vedomia v našich životoch. Access Bars má pozitívne neurologické účinky podobné tým, ktoré majú skúsení meditujúci, a tieto výsledky prináša okamžite. 

Pri 

 Pozývam Vás na individuálne sedenie

                         14.10.23  v Bratislave,   cena  40,-€ / 60 minút

                                        Objednanie sa - klikni tu

                     

 

Pri