Duchovná terapia pomoci tela, mysle a duši / Očista blokujúcich programov a negatívnych energií

Práca cez podvedomie s prítomnosťou a minulými životmi, odstránenie psychických zranení, emócií, negatívnych energií a programov, odvedenie entít .......

 

Odstránením psychických a emočných zranení, entít, diskarnátov, negatívnych energii a programov môžeme riešiť:                     

ČAKRY - očista od negatívnych energií a ich harmonizácia

VZŤAHY - opakované problémy, stále nemám vzťah, sústavné rozchody, hádky a iné...

ZDRAVIE - každý stres, nepríjemný zážitok, potlačovanie seba a iné sú nízke vibrácie, blokujú vitálnu energiu a ukladajú sa do rôznych častí tela a pod.

PRÁCA - neviem sa zamestnať, stále prichádzam o prácu, šikana na pracovisku a pod.

PENIAZE - aj keď viac zarobím stále ich nemám, nie som dobre ohodnotená/ý, neprichádzajú, nevracajú mi ich a pod.

PREKLIATIE - náhle sa prestalo dariť v práci, vo vzťahoch, zdravotne, strach z ľudí

OČISTA DOMU / BYTU / a iné PRIESTORY od negatívnych energií, aj po zomrelých

ODVÁDZANIE DUŠÍ - bytosť bez tela, môže byť vo vašom byte, v aure, v tele

UVOĽNENIE PRÍSAH - urobené v iných životoch alebo v tomto, vieme / nevieme o nich, ale ovplyvňujú náš život

VYTVORENÉ SĽUBY - v minulých a paralelných životov (väčšinou ide o sľuby chudoby, samoty)

PRÍSAHY - silné programy s nábojom nízkej vibrácie, tiež z minulých alebo paralelných životov

ďalšie iné programy a energie

 

Spirituálne čistenie predstavuje proces skúmania podvedomej mysle a čistenie skrytých blokov, prísah, prekliatí, sľubov....., ktoré bránia zdraviu, šťastiu  a duchovnému rastu. Táto metóda je odlišná od väčšiny doteraz používaných spôsobov alternatívneho liečenia. Jej základom je napojenie sa na Vyššie Ja a  práci s nímVyššie Ja predstavuje zbor duchovných bytostí s vyššou úrovňou vedomia,  ktorý pozostáva z jednej alebo z viac bytostí. Dostali sme ich pridelené od Ducha a zostávajú s nami po celú dobu nášho trvania vo fyzickom tele, ale aj v nefyzickom tele. S jeho pomocou je možné skúmať a riešiť podvedomé a duševné záznamy človeka 

 

Práca s Vyšším Ja spočíva v používaní kyvadla, ktoré sprostredkúva odpovede na kladené otázky a v sústave  tabuliek, kde je zoradená väčšina problémov, na ktoré duša pri svojej ceste môže naraziť.

 

Čistia sa aj potiaže z detstva, z prítomného života  alebo z minulých životov, ktoré spôsobujú psychické, emočné, fyzické a zdravotné  ťažkosti. Môžu vám blokovať vzťahy i prosperitu a vnášať vám do života radu ďalších problémov. Rušia sa aj kliadby a odvádzajú privtelené duše, čistia sa psychické rany, ublíženia, zranenia, negatívne energie... 

Väčšina klientov pocítia "nejakú" pozitívnu zmenu ihneď, niektorí neskôr, do pár týždňov. 

 

Naše problémy nespôsobujú zážitky a skúsenosti ako také, ale nahromadená disharmonická energia, ktorú sme si k nim vytvorili.

 

V čom spočíva stabilita duchovnej liečby?

Nakoľko žiaden prístroj nevie odstrániť psychické rany, ublíženia, zranenia..., daný problém sa často po bežnom ošetrení znovu objaví. Korekcie touto metódou liečenie sú stabilné a nebolestivé.

Konzultácia je pre klienta nenáročná a nie je potrebné absolvovať žiadne cviky, postoje ani zložité manipulácie. Klient počas celého procesu sedí, poprípade leží, podľa toho, ako mu to lepšie vyhovuje. Môže byť doma (práca na diaľku).  Nemal by v čase čistenia vykonávať fyzickú prácu alebo šoférovať. Vyžaduje sa od neho iba vedomé rozhodnutie riešiť vlastné problémy. Počas čistenia negatívnych energií mnohí klienti vnímajú rôzne pocity, napríklad teplo na hrudi, mrazenie v chrbte, neurčitý tlak, mravenčenie v nohách, môžu sa výraznejšie smiať alebo dokonca plakať. Tieto prejavy však trvajú veľmi krátko a sú len dôsledkom zablokovaných energií a emócií, ktoré klient v sebe držal a pri čistení dostali možnosť sa uvoľniť.

 

Výhodou tejto metódy  je, že práca cez Vyššie Ja je rýchla, nepreciťujete na sebe energie ktoré sa čistia, už na jednom sedení sa prečistí viac životov a mnohí klienti pociťujú okamžitú značnú úľavu.

 

Dĺžka terapie - Jedna konzultácia trvá približne 50 - 55 minút. Počas nej je možné identifikovať a vyčistiť mnohé z klientových negatívnych energií, ktoré svojou vibráciou spôsobujú  problémy v jeho živote. Počet konzultácií potrebných k úplnému vyčisteniu problému (napr. oblasť finančná) závisí od závažnosti a množstva negatívnych programov a energií. Vo väčšine prípadov postačuje jedna až dve konzultácie.

 

Pracujem na diaľku; prítomnosť nie je potrebná.

Možnosť konzultácie prostredníctvom Skype, mobilom alebo informácie pošlem e-mailom/nahrávkou.

  

Čím táto metóda nie je:                    
   -   náhradou bežnej lekárskej starostlivosti
   -   ľudovým liečiteľstvom
   -   liečením pomocou prikladania rúk alebo priamym používaním energie
   -   šírením náboženstva alebo ideológie

 

Objednanie sa na prácu : energetická očista blokujúcoch programov a energií  KLIKNITE TU

 

Chcete sa naučiť túto duchovnú očistu a liečbu?  Máte možnosť cez Kurzy Kyvadla, I - III stupeň. Informácie tu - KLIKNITE SEM