Spagyrické preparáty: Hydroláty a Tinktúry

 

Obsahujú všetky energetické informácie rastliny, jej esenciu a pránu (životnú energiu). Uvoľňujú blokované energie na jemnohmotných úrovniach, nadstavujú zmenu stavu psychiky a zdravia, a niektoré (napr. Čistec) sú používané aj na energetickú očistu tela, aury a priestoru.  

 

Ako používať Hydroláty - Vodné duše rastlín?

  • Vhodné na priame vnútorné užívanie ako liečebný preparát (ideálne pár kvapiek dať do vody a vypiť)

  • Vhodné na vonkajšie použitie - napr. kožné problémy, sedacie kúpele 

  • Výplachy nosa a dutín pri nádche a zapálených dutinách

  • Použitie ako pleťové vody, pri zriedení s destilovanou vodou v pomere 1:10  

  • Použiť ako vlasovú vodu po umytí vlasov naliať a vmasírovať do pokožky)

  • Čistenie a energetizovanie priestoru – aplikovať do rozprašovača a nastriekať do priestoru (zvyšuje vibrácie priestoru, pôsobí dezinfekčne)

  • Energetický žiarič – dajte si do malej fľašky a stačí ho nosiť pri sebe alebo umiestniť do priestoru v dosahu 30 - 50 cm a energeticky pôsobí na človeka

  • Výborné na dochucovanie nápojov, jedál, polievok, šalátov

K dispozícii sú Hydroláty RozmarínKlinček, Levanduľa, Borievka, Očianka, Alchemilka, Čistec, Mäta, Konope, Ľubovník, Repík, Arnika.  

(dostupné sú všetky, na popisoch pracujem)   Nech Vám slúžia k zdraviu, radosti a vnútornej pohode. 

 

Balenie: fľaštička s kvapkadlom    Obsah: 25 ml a viac    Cena od: 4,50 €

 
 
K dispozícii Tinktúra: Brahni
 

Jemnohmotné vibračné rastlinné vody sú Vodné duše rastlín alchymisticky pripravené preparáty procesom parnej destilácie. Pri destilácii dochádza ku zmene skupenstva vody na paru a následnej materializácii. Tým sa energeticky, vibračne povýši, a prečistí pôvodná látka. Pri tejto premene vody naviaže na seba rastlinnú dušu vo forme esenciálneho oleja (princíp Síry alchymisticky). Po opätovnej kondenzácii do tekutého stavu je výsledný preparát kombináciou destilovanej vody, ktorá je sterilná a prečistená a zároveň je nasýtená esenciálnym olejom rastliny. Je to živý preparát, v ktorom naďalej aktívne pôsobí rastlinná duša. Má schopnosť postupne zrieť  a energeticky zvyšovať svoju účinnosť v čase podobnej ako zreje víno  alebo alkohol.

 

Takto pripravené preparáty sú cenným liekom, terapeutickým prostriedkom na zdravotné problémy vnútorné aj vonkajšie.  Ideálne aj ako prevencia. Vyššie vibrácie hydrolátu alebo tinktúry aktivované destilačným procesom zároveň aktivujú aj evolučný vývoj človeka zvyšovaním jemných vibrácií energetického tela. Flaštiška pôsobí aj energeticyk do priestoru svojím vyžarovaním cca 30 - 50 cm. 

 

Ich používaním nastávajú rýchle zmeny v ťažkostiach zdravotných, mentálnych, emočných. Zmena nášho stavu v jemnohmotnej úrovni sa následne prejavuje zmenou stavu v tele (uzdravovanie), mysli (uvoľnenie neg. energií )a duši (proces duchovného rozvoja). Živé vody majú vyšší dosah pôsobenia ako čaje, tinktúry alebo mastičky. 

 

Všetky Hydroláty, ktoré máte možnosť si zakúpiť  sú 100 % čisté - neriedené. Vyrobené v tradičných medených destilačných nádobách pre maximalizáciu účinnosti, podľa astrologických princípov. Na zber sú použité všetko dopestované byliny v našej záhrade, vlastnoručne zbierané v prírode alebo zakúpené v bio kvalite.

 
Preto v prípade potreby si ich doma môžete zriediť v pomere 1:10 s destilovanou vodou. Účinnosť je rovnaká ako vyššie uvedené len s menšou intenzitou.

 

Zvýšená energetická účinnosť: okrem svojich nosných energetických informácií, prány a bioaktívnych látok prospešných pre naše zdravie, sú odo mňa zakódované pre podporu zdravia a nastolenie rovnováhy v tele a psychike.

 

 

 
  •