NOVINKA,  KTOROU  MENÍTE  ŽIVOT  SAMI  SEBE

BUĎTE  MEDZI  PRVÝMI

 

Pozývam vás zúčastniť sa PRVÉHO WORKSHOPU NEUROGRAFIE  NA SLOVENSKU,  v Bratislave 28 - 29.5.22 a DRUHÉHO  4 - 5.6.22, tiež Bratislava

 

Osvojte si metodiku na riešenie problémov a dosiahnutie cieľov. Váš každodenný život ide podľa vzorcov správania. Niektoré vám môzu škodiť a brániť pozitívnym zmenám po ktorých túžime. Týchto vzorcov je potrebné sa zbaviť a nahradiť ich novými, potrebnými a užitočnými. Sami si môže jednoduchou odstrániť to čo nepotrebujete, čo nefunguje a spustiť nové začiatky.  

 

Neurografia je vhodná pre každého. Je to terapeutický nástroj, kde pomocou výkresu a farbičiek pri práci s mozgom, na úrovni synaptických spojov dochádza k prepisu konkrétnych situácií a pocitov s tým spojených.  Pomocou odborne vedenej jednoduchej kresby dochádza k „prekresleniu neurónovej siete“ a tým k vytvoreniu synaptických spojov. V živote sa to potom prejavuje jasnou zmenou. Vrelo doporučujem každému, kto chce niečo urobiť so svojím životom; svojimi prežitkami, emóciami a rôznymi limitmi ktoré máme nadstavené.

 

Workshop Neurografie :

Kedy: 28 - 29.5.2022  a  4 - 5.6.2022 

Kde IVS,  Ul. M. Schneidera Trnavského 1/a, Bratislava

Čas: 10 – 16/17 hod.  

Platba: 195,- €  

 

Pre zúčastnenie sa kliknite tu   

Počet miest je limitovaný, účasť si môžete zabezpečiť úhradou zálohy 55,- € a zvyšok doplatiť na mieste kurzu.    

Podľa počtu účastníkov, tempa kreslenia a množstva otázok je pohyblivé ukončenie workshopu. 

 

Z dôvodu že niektorí nemôžu prísť v máji a majú záujem zúčastniť sa workshopu, je pripravený náhradný termín  4 - 5.6.22, tiež v Bratislave. 

 

Ako to funguje? Pozrite si rozhovor s Věrou Michalicovou - vedie koučovaciu prax Neurografiky 

                                

Čo na workshop potrebujem?

Silnejší papier A4 alebo skicár A4, čierny fix silný a slabý (dve rôzne hrúbky) a farebné ceruzky alebo fixy či voskovky. 

Pomocou fixky, papiera, pasteliek a línie, ktoré sa naučíte používať, môžete skutočne vyriešiť mnoho svojich problémov alebo si naplánovať nový, lepší a kvalitnejší život vo všetkých oblastiach. Výhodou je, že nemusíte vedieť kresliť. Je vhodný pre každého, potrebujete len čas a ochotu niečo pre seba urobiť. 

 

Ako prebieha proces zmeny?

Podľa presne daných postupov. Nejde o automatickú kresbu! Najskôr sa vyladíme na to, čo chceme vo svojom živote zmeniť, prenesieme to na papier a potom rozkresľujeme a vytvárame nové cesty a prepojenie k žiaducej realite.Formou jednoduchej kresby sa mení naprogramovanie neurónov na nové žiaduce zmeny.

• Naučíte sa univerzálny kód, ktorý je ľahko zrozumiteľný a ľahko ovládateľný.

• Získate neverbálny komunikačný nástroj s naším podvedomím.

• Okamžitá úľava od stresu a negatívnych emócií.

• Po zvládnutí techniky si môže človek pomôcť sám bez ďalšieho dohľadu terapeuta.

• Možno ho použiť na osobný alebo profesionálny rast.

• Dokážete svoj mozog aj svoje myslenie doslova prepísať a naučiť sa efektívne zvládať každodenné stresy alebo sa ich úplne zbaviť.

 • Vytvára nové spojenia pre radostný a úspešný život.

 

Aký je program workshopu?

1. deň Sobota - Úvod do fungovania neurónov v mozgu, ich komunikácia s telom, vedomím, Vesmírom a úvod do metód Neurografiky. Spracovanie vašich dvoch problémových tém, uvoľnenie stresu.

 

1. téma: Odstránenie konkrétneho obmedzenia

Odstránenie jedného konkrétneho problému. Napríklad: chcem sa zbaviť zlozvyku fajčenia, chcem zdravie, a podobne.

Tento koučing je zameraný na to, ako sa naučiť zbaviť sa konkrétneho problému.

Zásadné je, že nikomu neoznamujete čo si NeuroGrafikou riešite. Nikto z prítomných teda nevie, aký problém alebo tému odstraňujete.

  

2. téma:  Odstránenie nekonkrétneho obmedzenia

Ste zahltení a nemáte jasno? Máte už mnohé spracované a neviete čo ďalej?

Možno si hovoríte: „Plácam sa v tom, neviem ako z toho von, mám toho veľa, nevyznám sa v sebe, stále sa mi niečo deje, snažím sa a nič, neviem čo robiť…“ Cítite sa divne, neviete čo vám je, možno nie ste úplne vo svojej koži, ale neviete prečo alebo sa nemôžete rozhodnúť… Presne tieto stavy pomáha riešiť odstránenie nekonkrétneho obmedzenia. Urobte si jasno, pokoj a zameranie na to, čo je pre vás najlepšie.

 

2. deň Nedeľa - Rozloženie vnútorného konfliktu, od chaosu k jasnosti. Výstavba nových neurónových spojov na splnenie prianí.

3. téma: Odstránenie mnohých problémov naraz

Viete čo máte a je toho na mňa veľa. Cítite každodennú ťarchu povinností, všetkého, čo treba ešte urobiť a nikto iný to za Vás neurobí, alebo to neurobí tak dobre, ako Vy! Stále málo času na to čo  musíte a času na zábavu už nezostáva! Môže to byť čokoľvek, čo vám vadí, čo nechcete, aby sa vám už dialo. Rozpustíte stres a bloky, ktoré nechcete a vyladíte sa na to, čo chcete. Spracovať sa dá všetko, na čo si len spomeniete.

 

4.téma: NeuroStrom – naprogramujte si svoj život, stromom života a vašich prianí.

Zázraky začnú prichádzať do vášho života! Máte projekt alebo želanie, ktoré chcete uskutočniť, ale neviete ako alebo si myslíte, že to nie je možné?

Toto je jedinečný spôsob, ako vytvoriť efektívny scenár pre akúkoľvek situáciu vo vašom živote a prejaviť svoj sen vo svojej realite. Navyše vás udržuje v motivácii k vybranej úlohe.

S úžasom budete sledovať, ako sa váš život začne meniť podľa vašich prianí a budete zvedaví, čo ďalšie vás príjemne prekvapí. Podľa postupného návodu si nakreslíte svoj vlastný NeuroStrom.

 

Na mieste bude možné dokúpiť si certifikát, cena je 8,50 €.  Účasť na workshope a certifikát nezahŕňa oprávnenie na výučbu. 

 

Lektorka workshopu: Věra Michalicová – vedie koučovaciu prax Neurografiky

Organizátorka workshopu: Airam A.