Príspevky mojich klientov - spätná odozva na vykonanú službu

poďakovanie

Dátum: 20.02.2023 | Vložil: Zlatica z Košíc

Moja milovaná Airam, ďakujem že ste a ďakujem ,čo ste pre mňa urobili. Chcem sa podeliť so svojou skúsenosťou. Dlhšiu dobu som cítila silné vnútorne napätie, zvlášť v kontakte s novým prostredím. Keď sa trebalo vyjadriť moja myseľ sa zablokovala a moje myšlienky boli paralizované. Búšenie srdca bolo také silné, že som bola zadýchaná a celé vnútro sa mi chvelo. Vaša terapia mi neskutočne pomohla, nielen emocionálne, ale upravil sa mi aj tlak. Nedokážem slovami vyjadriť svoju vďačnosť a preto Vám prajem vo vašej práci požehnanie a ochranu Božej lásky, aby skrz ňu ste ľuďom pomáhali v tom, čo ich duša a telo potrebuje. S úctou a obrovské ďakujem. Zlatica

Re:poďakovanie

Dátum: 27.02.2023 | Vložil: Airam

Dakujem pani Zlatica za podelenie sa so svojou skusenostou. Som velmi rada zmenam ktore nastali a prajem vela, vela zdravia.

Veľká vďaka

Dátum: 02.02.2023 | Vložil: Zuzka

Pani Airam má značný vplyv na pozitívne zmeny v mojom živote. Prvýkrát sa mi darí udržať si vzťah a to dlhšiu dobu a nezutekat. Zároveň nemám lipnutie na partnerovi a nepociťujem strach z opustenia, kt.som vždy mala. Vďaka Airam som našla v sebe odvahu, ktorú som hľadala v sebe roky a začala precvičovať pre ženy. Mala som 3 terapie a vnímam zmeny. Zároveň, že si neberiem isté veci príliš k srdcu, dokážem sa povzniesť nad kritikou voči mojej osobe už lepšie ako kedysi. Vysvetlila mi afirmácie, ktoré sa stali mojou každodennou súčasťou. Taktiež, ako sa dá postupne odpustiť sebe alebo inému. Viem, že je stále čo robiť. Myslím si, že ešte k Airam zavítam s nejakou výzvou. ale chcela som sa jej verejné poďakovať a iných posmeliť, ak majú pochybnosť. Vždy je to o tom vlastnom prežitku. Ďakujem, že ste mi pomohli.

Re:Veľká vďaka

Dátum: 06.02.2023 | Vložil: Airam

Dakujem pani Zuzka za spatnu odozvu a aj Vasu pracu sama na sebe v procese rastu. Ste skvela dusa a mate vela pozitivneho pred sebou. Nech Vas Svetlo sprevadza na tejto uzasnej ceste.

Poďakovanie a skúsenosť.

Dátum: 22.06.2022 | Vložil: Eva Ondruš

Ďakujem pani Airam za prácu a čas ktorý my venovala.
Som rada že som Vám napísala .
Ocistovala moje veci a môžem povedať že už o dva dni sa diali pozitívne zmeny.
Ďakujem veľmi pekne .
S pozdravom
Eva.

Re:Poďakovanie a skúsenosť.

Dátum: 23.06.2022 | Vložil: Airam

Dakujem pani Evka za podelenie sa skusenosti a prajem Vam na vašej ceste stretnutie vela skvelych ludi a skvele zazitky, pozitivne zmeny vo vsetkych oblastiach zivota.

Poďakovanie

Dátum: 30.04.2022 | Vložil: Milan

Srdečne pozdravujem pani Airam.Chcem vyjadriť uznanie za jej prácu a ochotu pomáhať ľuďom.Komunikujem s ňou ohľadom môjho synovca Rycharda.Má depresie a od novembra 2021 je PN ,nechodí do školy.Je v maturitnom ročníku a aby mohol maturovať v septembri, musí teraz urobiť skúšky zo všetkých predmetov.Verím,že aj s jej pomocou už urobil 2 skúšky.Je toho na neho moc,pretože termíny skúšok má v krátkom časovom úseku.Chcel si preto termíny niektorých skúšok preložiť.V škole mu však nechceli vyhovieť.Mysím,že vďaka pomoci pani Airam mu tie skúšky dovolili preložiť na iný termín.
Srdečná vďaka pani Airam.

Viac tu: https://www.vyklad-kariet.com/prispevky-mojich-klientov/

Re:Poďakovanie

Dátum: 05.05.2022 | Vložil: Airam

Ďakujem pán Milan za podelenie sa skúsenosťou s mojou prácou. Som veľmi rada že Richard sa vracia späť do života a prajem mu aby to celé zvládol. Posielam veľa síl a podporu lásky k sebe, k životu. Airam

Poďakovanie

Dátum: 05.03.2022 | Vložil: Zita Lacknerová

Pani Airam, ešte raz Vám ďakujem a budem vďačná vždy. Som znova “ ja” normálny človek . Neviem to ináč nazvať len ako zázrak. Prajem Vám zdravie a pohodu v duši, nech Vás ochraňujú Vaši anjeli. S úctou Zita Lacknerová

Re:Poďakovanie

Dátum: 19.03.2022 | Vložil: Airam

Dakujem, a som velmi rada ze som mohla byt napomocna k Vasej spokojnosti a kvalite zivota.

Záznamy: 11 - 20 zo 235
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok