Príspevky mojich klientov - spätná odozva na vykonanú službu

Moje zážitky po duchovnej očiste a odblokovaní strachov

Dátum: 04.07.2014 | Vložil: Marta

Pred ôsmymi dňami ma pani Airam čistila na diaľku, rozprávali sme spolu telefonicky. Na druhý deň ráno mi začalo byť veľmi ťažko aj napriek tomu,že som pila veľa tekutín. Hlava sa mi točila a telo som mala ťažké. nemohla som sa na nič sústrediť a v ten deň som bola rada, že je večer a môžem si ísť ľahnúť. Ráno som už bola v poriadku a cítila som sa ako obvykle. Potom prišiel deň, keď som bola naplnená pozitívnymi emóciami a zo všetkého, nad čím som rozmýšľala, som zrazu videla východisko. Nasledovné dni boli opäť normálne, len mám väčšiu odvahu obhájiť svoj názor aj v práci a nedám sa zatlačiť do kúta. Stretávam v meste, u lekára viac ľudí, ktorí sú podobne ako ja duchovne naladení a môžem si s nimi vymeniť svoje skúsenosti.
V súkromí sa mi dejú tiež zvláštne veci. S mužom opatrujeme moju mamu, ktorá už 4 mesiace iba leží na posteli. Skúšala sa už viackrát posadiť, dokázala to iba s našou pomocou, aj to iba na 2 až 3 minúty. Viem,že som s ňou veľmi prepojená celý život a po mojom čistení na ôsmy deň som mamu našla sedieť na posteli. Dokázala to sama a vydržala asi 15 minút.
Som rada a ďakujem pani Airam.

Re:Moje zážitky po duchovnej očiste a odblokovaní strachov

Dátum: 07.07.2014 | Vložil: Airam

Ďakujem pani Marta za Váš príspevok, odvahu podeliť sa so svojimi skúsenosťami z duchovnej očisty. Mňa samotnú veľmi teší keď vidím - čítam, že to všetko má zmysel a pozitívne zmeny zažívame aj v našej existencie. Pomáhame si navzájom. Aj vďaka Vám. Prajem všetko dobré a veľa Svetla.

John

Dátum: 03.07.2014 | Vložil: Smithd724

Good writeup, I am normal visitor of one's site, maintain up the excellent operate, and It's going to be a regular visitor for a long time.

Skúsenosti po čistení a rituáli lásky

Dátum: 01.04.2014 | Vložil: Ladislav

Skúsenosti po čistení :

Prvých cca 12 hodín by som pocity charakterizoval ako výsostne neutrálne. Necítil som ani radosť, ani smútok, ani žiadne veľké emócie.
Obrat nastal cca po 12 hodinách, keď sa začali „ vyplavovať „ nazbierané emócie. Začali stavy úzkosti, pocity beznádeje a skepsy... Všetko sa nejakým spôsobom javilo ako bez východiska.... Tento stav trval približne 24 hodín, s pribúdajúcim časom sa negatívne pocity zmenšovali.
Následne môžem ďalšie hodiny a dni charakterizovať ako „otvorenie vnímania“..... Vo vnútri nastávala spokojnosť, ľudia okolo mňa, čo mi brali moju energiu, sa mi javili ako záťaž v živote a postupne som ich začal dávať bokom ( čo sa im zjavne nepáčilo :) ). V náväznosti na tieto stavy som bol schopný a ochotný naštrbené vzťahy s okolím analyzovať a dať na správnu mieru.... Myslím, že by to mal absolvovať každý, komu sa nejak „ nedarí“ a cíti, že to čo sa okolo neho deje, nie je spôsobené iba jeho vinou, ale jednoducho nevie vyjsť z bludného kruhu....


Skúsenosti po rituáli privolávania lásky :

Myslím, že najväčšia sila tohto rituálu sa prejavila do 3 – 4 dní. Musím upozorniť záujemcov, že po uvedenom rituáli sa nebudú na človeka „lepiť“ noví partneri, ale potenciálni partneri z okolia , ktorí majú záujem, viac prejavia svoju náklonnosť a ochotu komunikovať.
Špecifickým javom sa stala skutočnosť, že do týždňa sa mi ozvali skoro všetky bývalé partnerky, s ktorými boli vzťahy síce ukončené, ale boli tam nejaké veci nevypovedané, alebo rozchod skončil úplnou absenciou komunikácie. Bola to veľká príležitosť dostať všetky emócie „ na nulu“ a pokračovať v živote bez negatívnych závaží ....

Re:Skúsenosti po čistení a rituáli lásky

Dátum: 01.04.2014 | Vložil: Airam

Dakujem Ladislav za podelenia sa s vlastnou skusenostou.

Záznamy: 231 - 235 zo 235
<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Pridať nový príspevok