Sviečky čakrové 

 

Ručne vyrobené ritualizované sviečky

 

Tieto sviečky sú určené k odblokovaniu čakier a ich harmonizácii. Sú vyrobené rituálnym spôsobom, s magickými prísadami, esenciami, minerálmi. 

 

Pri spojení s meditáciou alebo intenzívnom pozeraní na mandalu sviečky (obrázok na sviečke), vyslovovaní príslušnej mantry a aj mudry (spojenie prstov rúk), je pôsobenie magickej čakrovej sviečky oveľa intenzívnejšie a rýchlejšie.

 

                      Sada čakrových sviečok

 

Doporučujem začať postupne od 1 čakry k 7 čakre.

 

 

 

 

 

 

  Možnosť objednať aj po 1 ks k príslušnej čakre s ktorou chcete pracovať

 

Sviečka k 1 čakre

Sústredíme sa na oblasť koreňovej čakry, teda na miesto medzi konečníkom a pohlavnými orgánmi. Spievame mantru LAM, použijeme mudru pre 1 čakru   

 

 

 

 

 

 

 

Sviečka k 2 čakre

Súsredíme sa na oblasť sakrálnej čakry, teda na miesto v dolnej časti panvy. Spievame VAM, použijeme mudru pre 2 čakru

 

 

 

 

 

 

 

Sviečka k 3 čakre

Sústredíme sa na oblasť solárnej čakry, teda na miesto solárneho plexu v blízkosti chrbtice, v oblasti nad pupkom. Spievame RAM, použijeme mudru pre 3 čakru. 

 

 

 

 

 

Sviečka k 4 čakre

Sústredíme sa na oblasť srdcovej čakry, teda na misto v blízkosti chrbtice vo výške srdca. Spievame JAM, použijeme mudru pre 4 čakru. 

 

 

 

 

  

Sviečka k 5 čakre

Sústredíme sa na oblasť hrdelnej čakry, teda na miesto kde sa hrdlo oddeľuje od trupu. Spievame HAM, použijeme mudru pre 5 čakru.

  

 

 

 

 

Sviečka k 6 čakre

Sústredíme sa na oblasť čakry tretieho oka, teda na miesto v strede čela, trochu nad obočím. Spievame OM, použijeme mudru pre 6 čakru. 

 

 

 

 

 

Sviečka k 7 čakre

Sústredíme sa na oblasť korunnej čakry, teda na miesto na vrchu hlavy. Spievame OM alebo AUM. Alebo nič; niekedy sa popisuje že s korunnou čakrou sa nespája nijaký zvuk, pretože cez zvukovú vibráciu nie je možné dosiahnuť úplnú osvietenie. Použijeme mudru pre 7 čakru.