NIEČO  O  MNE

Volám sa AIRAM.  

Už od detstva citlivo vnímam negatívne vibrácie v priestoroch, situáciách a ľuďoch a odkazy som dostávala cez sny. Vždy ma bavilo všetko tajomné; vždy ma to ťahalo k ezoterike, hlavne k vykladaniu kariet v spojitosti s kyvadlom. Prvé otázky kyvadlu som položila ešte v detstve, potom pauza a samé sa mi pripomenulo v dospelosti. Od toho momentu ho stále používam. 

Študovala a pracovala som aj s tarotovými kartami, so žolíkovými aj sedmovými, ale lenormandky ma od prvej chvíle najviac upútali a keďže som sa k nim stále vracala, tak som sa rozhodla špecializovať na tento druh kariet.    

Svoje schopnosti som rozvíjala aj cez štúdium: Silvova metóda, Reiki, Aura Soma, Anjelské energie, SRT, SSE, Mágia, Anjelská automatická kresba, Kvantové anjelské energetické liečenie, iné Kvantové techniky, Regresná terapia, Channelovanie, Bioinformačné unifikované techniky, Anjeli Atlantídy, RUŠ terapia, Zvuková vibračná terapia, ThetaHealing, Spagýria, Neurografika, Opečovanie duše, Access Bars. 

Mnohí ma poznajú aj z vysielania na tel. stanici Joj Plus, Markíza, Doma, a ešte stále pôsobím v televízii TV 8-relácie Veštenia. Taktiež sa o mne dočítate v knihe "Veštice a mágovia na Slovensku", strana 125.

Výkladom vám pomôžem objasniť daný problém; karty poradia aké možnosti k Vám prichádzajú.  Očistením negatívnych energíí, programov, prekliatí ... skvalitníte svoj život; bez rôznych zábran ľahšie dosahujete svoje plány, napĺňate svoje sny. A rýchlejšie zmeny, odstránenie ťažšie energie, prekliatí, čiernu mágiu, očistenie aury, vyčistenie domu, danie ochrany, otvorenie prosperity..... môže byť vykonané prostredníctvom  magického rituálu.

Spirituálne odblokovávam negatívne energie a programy podvedomia, aj zo záznamov duše;  pretože to veľmi dobre dopĺňa moje možnosti práce s klientmi. Môj názor je, že nestačí iba vedieť čo ma čaká, ale väčší význam má možnosť ovplyvnenia situácii v ktorých sa nachádzam a možnosť riadenia - pozitívneho prežívania svojho života.

V dnešnej modernej dobe už nemusíte za kartárkami a liečiteľmi cestovať, stačí veštbu / liečbu si objednať z pohodlia domova. Ponúkam Vám túto možnosť, výklad kariet aj duchovnú liečbu v 100% anonymite, karty vám ponúkajú objasniť daný problém a samozrejme aj radu čo a ako ďalej. Online výklad je výborná pomoc, aby ste už na svoj problém nebol sám/sama.

 

Každý veštec má svoj štýl práce a vyjadrovanie sa k témam. Na moju prácu sa pozrite v sekcii Pýtate sa kariet alebo Magická práca,  ale predtým treba požiadať o pridelenie prihlasovacích údajov, požiadajte cez Formulár na registráciuPo prihlásení sa tu nájdete rôzne otázky a odpovede na ne. Tiež sa pozrite na moje vysielanie v televízii TV8 (streda večer).  Určite vám to pomôže k rozhodnutiu, či práve ja mám vám pomôcť riešiť vašu životnú situáciu.

Ak máte záujem o výklad kariet, rituál,nu prácu, energetickú liečbu, očistenie karmické, odvedenie duše, snímanie kliadby alebo čiernej mágie, vyčistenie domu, zmeny v živote......; vyberte si  v "Objednanie " a vypíšte "Objednávku" . Keď máte otázku na ktorú ste tu nenašli odpoveď, spýtajte sa cez formulár  "Kontakt"