NIEČO  O  MNE

Moje duchovné meno je AIRAM. Aktívnemu výkladu (pre iných) Lenormand kariet sa venujem viac ako 18 rokov odstaňovanie energií cez 14 rokovUž od detstva citlivo vnímam negatívne vibrácie v priestoroch, situáciách a ľudoch a odkazy som dostávala cez sny. Vždy ma bavilo všetko tajomné; vždy ma to ťahalo k ezoterike, hlavne k vykladaniu kariet. Študovala a pracovala som aj s tarotovými kartami, so žolíkovými aj sedmovými, ale lenormandky ma od prvej chvíle najviac upútali a keďže som sa k nim stále vracala, tak som sa rozhodla špecializovať na tento druh kariet.                               

V dnešnej modernej dobe už nemusíte za kartárkami a liečiteľmi cestovať, stačí veštbu / liečbu si objednať z pohodlia domova. Ponúkam Vám túto možnosť, výklad kariet aj duchovnú liečbu v 100% anonymite, karty vám ponúkajú objasniť daný problém a samozrejme aj radu čo a ako ďalej. Online výklad je výborná pomoc, aby ste už na svoj problém nebol sám/sama.

Upozorňujem, nehľadám stratených ľudí, ani vám nepoviem dokedy budete žiť a tiež neovplyvňujem iné osoby aby sa k Vám vrátili pokiaľ to same nechcú. 

Mnohí ma poznajú aj z vysielania na tel. stanici Joj Plus, Doma, TV 8-relácie Veštenia. Taktiež sa o mne dočítate v knihe "Veštice a mágovia na Slovensku", strana 125.

Svoje schopnosti som rozvíjala aj cez štúdium: Silvova metóda, Reiki, Aura Soma, Anjelské energie, SRT, SSE, Mágia, Anjelské automatické písmo, Kvantové anjelské energetické liečenie, iné Kvantové techniky, Regresná terapia, Bioinformačné unifikované techniky, Anjeli Atlantídy, RUŠ terapia, Zvuková vibračná terapia, ThetaHealing.  


Odvádzam pripútané duše a entity, ruším dohody. Nabíjam amulety a robím rituály očistné, finančné, vzťahové aj na zdravie; pretože ich sila vie rýchlo zmanifestovať potreby v našom živote. 

Spirituálne odblokovávam negatívne energie a programy podvedomia, aj zo záznamov duše;  pretože to veľmi dobre dopĺňa moje možnosti práce s klientmi. Môj názor je, že nestačí iba vedieť čo ma čaká, ale väčší význam má možnosť ovplyvnenia situácii v ktorých sa nachádzam a možnosť riadenia - pozitívneho prežívania svojho života.

Pri práci s Vami sa nalaďujem  podľa situácie - na:  Vyššie Ja, Anjelov, Duchovných patrónov, Jednotu. Liečivú energiu posielam univerzálnu alebo konkrétne anjelskú a pracujem aj s kvantovou vlnou.

Výkladom vám pomôžem objasniť daný problém; karty poradia aké možnosti k Vám prichádzajú.  Očistením negatívnych energíí, programov, prekliatí ... skvalitníte svoj život; bez rôznych zábran ľahšie dosahujete svoje plány, napĺňate svoje sny. A na rýchlejšie zmeny, ťažšie energie, prekliatie, čiernu mágiu, očistenie aury, otvorenie prosperity, vyčistenie domu, danie ochrany..... môžete požiadať aj o magický rituál alebo kvantové pôsobenie.

 

Každý veštec má svoj štýl práce a vyjadrovanie sa k témam. Na moju prácu sa pozrite v sekcii Pýtate sa kariet / Magická práca, ale predtým treba požiadať o pridelenie prihlasovacích údajov, požiadajte cez Kontaktný formulár. Po prihlásení sa tu nájdete rôzne otázky a odpovede na ne. Určite Vám to pomôže k rozhodnutiu, či práve Ja mám Vám pomôcť riešiť vašu životnú situáciu. 

 

Ak máte záujem o výklad kariet, rituál prácu, energetickú liečbu, očistenie karmické; o odvedenie duše, snímanie kliadby alebo čiernej mágie, vyčistenie domu, zmeny v živote......; napíšte  cez Objednávka    Kliknite tu