Opečovanie duše

 

Metóda Opečovanie duše je duchovno rituálna metodika, vďaka ktorej veľmi efektívne posúvam svojich klientov.

Prebieha na základe rituálu a prepojenia klienta na Zdroj/ srdce.  V tejto metóde sú rituálne praktiky spojené s očisťovaním programov tela a duše, so zámermi, vizualizáciami, slovnými spojeniami a energetickým poľom.

 

Neexistujú dvaja ľudia, ktorí by robili Opečovanie duše rovnako. Každý v sebe nesieme niečo jedinečné. Vždy ale klient  je zrelaxovaný, zharmonizovaný a akoby bol vo wellness. Ide o unikátnu metódu, ktorej pôsobenie nikde inde nenájdete. Táto metóda sa stala jednou z najžiadanejších služieb (nielen) môjho podnikania. Metóda je klientom poskytovaná na diaľku.

 

Ako Opečovanie duše prebieha:

Spojíme sa cez email, dohodneme si termín a čas stretnutia. Môžete mi emailom oznámiť svoju motiváciu pre opečovanie duše a váš zámer.

Stretnutie začneme online rozhovorom, v ktorom sa na seba naladíme a oznámite mi prípadné detaily svojej motivácie alebo zámeru (15 – 20 min.)

Nasleduje opečovanie, kedy vy ste vo svojom vlastnom priestore, môžete realaxovať, počúvať hudbu, odpočívať, nevadí keď zaspíte. Užívajte si wellness duše.

Neodporúčam byť v priebehu opečovania aktívna/y,  alebo na PC. Ale naozaj si dopriať priestor pre seba.

Po opečovní sa vám ozvem a popíšem priebeh opečovania, prípadne tipy a vhľady, ktoré mi v priebehu opečovania prišli (buď písomnou formou alebo videonahrávkou).

 

Opečovanie vo vás môže doznievať viac dní, buďte k sebe citlivá/ý a vnímavá/ý.

 

Opečovanie duše môže byť jednorazové alebo opakované. Doba vlastného opečovania (mimo rozhovoru) je cca 1 hod.