Referencie mojich klientov - spätná odozva na vykonanú službu

Veľká vďaka

Dátum: 02.02.2023 | Vložil: Zuzka

Pani Airam má značný vplyv na pozitívne zmeny v mojom živote. Prvýkrát sa mi darí udržať si vzťah a to dlhšiu dobu a nezutekat. Zároveň nemám lipnutie na partnerovi a nepociťujem strach z opustenia, kt.som vždy mala. Vďaka Airam som našla v sebe odvahu, ktorú som hľadala v sebe roky a začala precvičovať pre ženy. Mala som 3 terapie a vnímam zmeny. Zároveň, že si neberiem isté veci príliš k srdcu, dokážem sa povzniesť nad kritikou voči mojej osobe už lepšie ako kedysi. Vysvetlila mi afirmácie, ktoré sa stali mojou každodennou súčasťou. Taktiež, ako sa dá postupne odpustiť sebe alebo inému. Viem, že je stále čo robiť. Myslím si, že ešte k Airam zavítam s nejakou výzvou. ale chcela som sa jej verejné poďakovať a iných posmeliť, ak majú pochybnosť. Vždy je to o tom vlastnom prežitku. Ďakujem, že ste mi pomohli.

Re:Veľká vďaka

Dátum: 06.02.2023 | Vložil: Airam

Dakujem pani Zuzka za spatnu odozvu a aj Vasu pracu sama na sebe v procese rastu. Ste skvela dusa a mate vela pozitivneho pred sebou. Nech Vas Svetlo sprevadza na tejto uzasnej ceste.

Poďakovanie a skúsenosť.

Dátum: 22.06.2022 | Vložil: Eva Ondruš

Ďakujem pani Airam za prácu a čas ktorý my venovala.
Som rada že som Vám napísala .
Ocistovala moje veci a môžem povedať že už o dva dni sa diali pozitívne zmeny.
Ďakujem veľmi pekne .
S pozdravom
Eva.

Re:Poďakovanie a skúsenosť.

Dátum: 23.06.2022 | Vložil: Airam

Dakujem pani Evka za podelenie sa skusenosti a prajem Vam na vašej ceste stretnutie vela skvelych ludi a skvele zazitky, pozitivne zmeny vo vsetkych oblastiach zivota.

Záznamy: 25 - 28 zo 247
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok