Výuka Access Bars - vhodná pre každého

Ide o veľmi jednoduchú  ale účinnú techniku s ktorou môžete pomáhať sebe, svojej rodine alebo aj profesne začať pracovať. 

 
                              Prihlásenie sa : kliknite tu 
                            

                     Dátum 25.6.23, v Bratislave. Cena 240,- €

            Certifikát osvedčuje hneď vykonávanie ošetrovania iným.

 

Účinky ACCESS BARS®:  Odstránenie bolesti; Odstránenie  migrény, alergií, astmy; Naštartovanie samoozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch; Uvoľnenie stresu a napätia; Pomoc pri obťažných životných situáciách; Odbúranie únavy a vyčerpanosti, zvýšenie životnej energie; Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie...; Vedie k celkovému rozvoju osobnosti na psychickej a fyzickej úrovni; Podpora imunitného systému; Zlepšenie sústredenosti a pamäte; Zlepšenie zraku; Úprava váhy;  a iné....

 

Terapia je zameraná  na jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave, čím sa spúšťa čistenie doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií, dochádza k otvoreniu vedomia i podvedomia. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácii bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť.

 

Tie nepotrebné, častokrát od iných ľudí prevzaté názory, presvedčenia po zrušení uvoľnia priestor pre naše vlastné myšlienky, názory... môžeme byť sami sebou. Zmení sa váš doterajší spôsob vnímania života. Onedlho začne dochádzať k zmenám v živote a vy budete tiež niekto iný. Môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

 

Kurz je pripravený na dátum 25.6.23, v Bratislave. 

Výuka je 1 deň, certifikát osvedčuje hneď vykonávanie ošetrovania iným. Cena je 240,- €.

 

Miesto dohľadám podľa počtu záujemcov na tento kurz.

 

K prihláseniu sa potrebujem od vás:

Meno a priezvisko, mobilné čislo, email. Prihlásenie sa: tu kliknite