Neurografia - NeuroKresby

 

Chcete vedieť ako sa zbaviť  svojich  rôznych nežiadúcich emócií, postojov, myšlienok alebo zdravotných obmedzení ? Strachov, obáv, neistoty, pochybností, nedostatku, hnevu, ublíženia, zlyhania....?  

 

Neurografia sú jednoduché postupy odblokovania rôznych životných ťažkostí a nadstavenie  si želané zmeny do svojho života. 

 

Mnohí účastníci majú veľmi dobré skúsenosti s očistou a aj  pozitívne zmeny. Aj Vy sa môžete naučiť tieto postupy ako si pomôcť a nemusíte sa spoliehať na niekoho iného kto má dať do poriadku váš život, zbaviť vás trápenia a bolesti. Zúčastnenie sa je vhodné pre každého. 

 

1, Odstraňovanie obmedzení a zvládnutie základných pravidiel  

Viac informácií a  termín konaného workshopu:  TU KLIKNITE

 

2, Neurokresby pre želania, telo, hojnosť a peniaze

Viac informácií a termín konaného workshopu:  TU KLIKNITE

 

Novinky

Pýtate sa kariet

15.08.2015 01:24
Dajte jednu otázku, kartám (náhľad na situáciu do pol roka), pýtajte sa na jednu situáciu. Nie v jednej vete viac otázok.  Píšte v Piatok 3.2.2022 do 19.00 hod.  Napíšte svoju otázku cez: Otázka kartám 2023  

Príspevky klientov

24.09.2014 09:32
Navštívte "Príspevky klientov"; písomné vyjadrenie, spätnú odozvu na vykonanú službu, či už ide o výklad, očistenie duchovné alebo magické alebo inú prácu.Verím že odvahu a čas na písanie budú mať aj ostatní.