Moja drahá pani Airam.
Ďakujem Vám za očistu, ktorú ste pre mňa spravili.
našla som si novú prácu, som spokojná na duši a konečne som pochopila mnohé veci, ktoré ma blokovali.
Ďakujem
Referencie mojich klientov - spätná odozva na vykonanú službu
poďakovanie
Dátum: 14.03.2017 | Vložil: Janka
Re:poďakovanie
Dátum: 29.03.2017 | Vložil: Airam
Janka, zelam Vam nech tento stav vydrzi co najdlhsie a nech sa plnia Vase sny.
Podakovanie
Dátum: 02.02.2017 | Vložil: Silvia Petruskova
Draha pani Airam,
Dakujem Vam pani Airam, vsetko co pre mna robite a pomahate mi k zmene mojho zivota za co som Vam velmi , velmi vdacna. Po vasom cisteni som sa citila uplne fantasticky ,uplne lahko bez zabran a akych kolvek problemov a vsetko somnou ide lahko.
Prajem Vam vela zdravia a dalsich uspechov.
Dakujem.
Re:Podakovanie
Dátum: 03.02.2017 | Vložil: Airam
Dakujem pani Silvia a prajem nech sa Vas zivot dava do kolaji s ktorymi Ste spokojna. Prajem vela zdravia a spokojnosti vo vsetkom
Re:Re
Dátum: 03.04.2017 | Vložil: Pani Airam
Dobrý večer pani Airam. Volám sa Anna Oravcova chcem vás poprosiť o stretnutie s vami. Potrebujem pomoc veľmi rada vás pozerám na tv.8. rada by som sa stretla osobne. Prosím vás odpustenie mi ďakujem.
Re:Re:Re
Dátum: 03.04.2017 | Vložil: Airam
Pani Anna, dakujem za priazen. Osobne stretnutie moze byt pod zastitou TV8, organizuje EZOEXPO v Bratisalve. Ja som piatok 5.5.2017 od 09:00 – 18:00hod. Treba sa tam nahlasit, volajte do TV8 a objednajte si konzultaciu so mnou. Jedna konzultacia je na 15 minut, mozete si objednat nasobky casu. Inak sa osobne nestretavam, pracujem len na dialku cez mobil alebo skype.
Poďakovanie
Dátum: 26.01.2017 | Vložil: Klaudia
Ďakujem vám pani Airam za všetko čo pre nás robíte môj život sa zmenil som veľmi štastná.prajem veľa zdravia a pohody
Re:Poďakovanie
Dátum: 30.01.2017 | Vložil: Airam
Velmi sa tesim s Vami a verim ze Vam to dlllho vydrzi. Prajem vela zdravia a spokojnosti.
Podakovanie
Dátum: 26.01.2017 | Vložil: Silvia Petruskova
Draha pani Airam,
Rada by som Vam vyslovila obdiv a uznanie vo vasej praci, pozitivne naladenie a vsetko co k tomu patri. Ste osoba s velkym srdcom, ale aj respektom.
Srdecna vdaka Vam.
Re:Podakovanie
Dátum: 30.01.2017 | Vložil: Airam
Dakujem pani Silvia za Vasu priazen. PrajemvVsetko dobre, nech sa Vam dari.