Veštenie z kariet - na diaľku, bez osobného stretnutia. 

            Čítam energie v situáciach, ktoré k vám prichádzajú.  

               Spojenie je mobilným telefónom (sieť 02).

 

Výhodou je, že sa môžete dozvedieť to, čo vás zaujíma  z pohodlia domova a nemusíte nikam cestovať. Zároveň tým, že sme spoločne súčasne „na priamej linke“ môžete klásť doplňujúce otázky a spýtať sa priamo na to, čo vás ešte zaujíma, alebo klásť pomocné otázky k spresneniu témy.

Neodpovedám na otázky týkajúce sa úmrtia, výhry v lotérii,  neurčujem pohlavie dieťaťa.  Nediagnostikujem fyzické choroby (diagnostika náleží lekárom).

Karty vždy odpovedajú popisom. Neurčujú presné termíny. Odpovede načítavam prostredníctvom kariet Lenormand, Tarot, kyvadla a intuície. 

Pri svojej práci vždy chránim súkromie klientov. Dátumy, otázky, riešené problémy, rady a všetko ďalšie, čo sa týka klientov, je pre mňa veľmi dôverné a neposkytujem tieto informácie za žiadnych okolností tretej osobe. Neposudzujem pri výklade kariet klientovo chovanie, jednanie, ani jeho myšlienky. Snažím sa byť vždy maximálne objektívna.
 

Každý veštec/liečiteľ má svoj štýl práce a vyjadrovanie sa k témam. Na moju prácu sa pozrite v sekcii Otázky a odpovede, ale predtým treba požiadať o Registračné údaje. Tu nájdete rôzne otázky a moje odpovede. Určite Vám to pomôže k rozhodnutiu, či práve ja mám odpovedať na vašu životnú situáciu. Alebo si ma pozrite počas vysielania v televízii TV8. 

 

                                                                    Výhody:

1. Rovnaká kvalita výkladu ako by bolo pri osobnom stretnutí, bez toho aby ste museli niekam jazdiť.
2.Výklad v kľude a v pohodlí domova, ušetrenie času a nepohody cestovania.
3. Anonymita a bezpečie pre Vás - nepotrebujem o Vás nič vedieť okrem Vášho dátumu narodenia a mena.

                                             

                                        Pred objednávkou sa pozrite tu: Kliknite

                                              Objednať sa môžete aj tu: Kliknite