1, Neurografia - NeuroKresby:

       

Odstraňovanie obmedzení a zvládnutie základných pravidiel  kreslenia neurolínií

Pomocou fixky, výkresov, pasteliek a línií, ktoré sa naučíte používať, môžete skutočne vyriešiť mnoho svojich problémov alebo si naplánovať nový, lepší a kvalitnejší život vo všetkých oblastiach. Výhodou je, že nemusíte vedieť kresliť. Je vhodný pre každého, potrebujete len čas a ochotu niečo pre seba urobiť.

 

 Sobota 

1. Odstránenie konkrétneho obmedzenia

Odstránenie jedného konkrétneho problému. Napríklad: chcem sa zbaviť zlozvyku fajčenia, chcem zdravie, a podobne.

Tento koučing je zameraný na to, ako sa naučiť zbaviť konkrétneho problému.

Zásadné je, že nikomu neoznamujete čo si NeuroKresbou riešite. Nikto z prítomných teda nevie, aký problém alebo tému odstraňujete.

  

2. Odstránenie nekonkrétneho obmedzenia

Ste zahltení a nemáte jasno? Máte už mnohé spracované a neviete čo ďalej?

Možno si hovoríte: „Plácam sa v tom, neviem ako z toho von, mám toho veľa, nevyznám sa v sebe, stále sa mi niečo deje, snažím sa a nič, neviem čo robiť…“ Cítite sa divne, neviete čo vám je, možno nie ste úplne vo svojej koži, ale neviete prečo alebo sa nemôžete rozhodnúť… Presne tieto stavy pomáha riešiť odstránenie nekonkrétneho obmedzenia. Urobte si jasno, pokoj a zameranie na to, čo je pre vás najlepšie.

 

Nedeľa 

3. Odstránenie mnohých problémov naraz

Viete čo máte a je toho na mňa veľa. Cítite každodennú ťarchu povinností, všetkého, čo treba ešte urobiť a nikto iný to za Vás neurobí, alebo to neurobí tak dobre, ako Vy! Stále málo času na to čo  musíte a času na zábavu už nezostáva! Môže to byť čokoľvek, čo vám vadí, čo nechcete, aby sa vám už dialo. Rozpustíte stres a bloky, ktoré nechcete a vyladíte sa na to, čo chcete. Spracovať sa dá všetko, na čo si len spomeniete.

 

4. Strom – naprogramujte si svoj život, stromom života a vašich prianí.

Zázraky začnú prichádzať do vášho života! Máte projekt alebo želanie, ktoré chcete uskutočniť, ale neviete ako alebo si myslíte, že to nie je možné?

Toto je jedinečný spôsob, ako vytvoriť efektívny scenár pre akúkoľvek situáciu vo vašom živote a prejaviť svoj sen vo svojej realite. Navyše vás udržuje v motivácii k vybranej úlohe.

S úžasom budete sledovať, ako sa váš život začne meniť podľa vašich prianí a budete zvedaví, čo ďalšie vás príjemne prekvapí. Podľa postupného návodu si nakreslíte svoj vlastný Strom.

 

Na workshop potrebujete: 

silnejšie papiere A4 alebo skicár A4 (výkresy), nealkoholovú čiernu hrubú a tenkú fixku, farebné pastelky, alebo voskovky/ fixky a ceruzku.

 

Deň 13.5.23 

Miesto Hotel a ubytovňa PRIM, Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava

Čas: 10 – 16 hod.  

Platba: 85,- €  

Možnosť zálohovej platby 20,- € na účet a zvyšok v hotovosti na  mieste. Úhradou si zaistíte miesto na zúčastnenie sa workshopu.  

 

                 Tu sa prihlásite na workshop - KLIKNITE

  Lektorka workshopu: špecialista Neurografie Daniela Airam