2, Neurokresby pre realizáciu želaní,zdravé telo, hojnosť a peniaze

 

 Sobota

1.  ŠAMANSKÝ DÁŽĎ

je ako životodarný dážď pre zasiate semená.

Neviete, ako vdýchnuť život svojim plánom a ako ich podporiť vo svojom živote?  Alebo chcete nejaké semienka (plány, podnikanie, aktivity, ciele), ale neviete, aké alebo ako ich zasadiť či pestovať?

 

Získate nové informácie o svojich témach. Objavia sa skryté schopnosti a zručnosti, ktoré aktivujete, aby ste dosiahli svoje projekty a plány. 

 

Šamanský dážď pochádza zo šamanského modelu dažďa, ktorý spája otcovskú energiu neba a materskú energiu zeme. Dážď ako požehnanie nás intenzívnejšie spája s mocnou energiou vesmíru, keď čerpáme. Neurodážď živí naše podvedomé a vedomé myšlienky, projekty, sny, plány, ktoré sú tu ukryté ako semienka v zemi. Do realizácie toho, čo chcete vo svojom živote zhmotniť, vnesiete tvorivú a podpornú energiu.

 

2. Ja a moje TELO

Človek môže byť beznádejne zaujatý rôznymi módnymi trendmi a podľa toho je aj nespokojný so svojím telom. Stále sa porovnávame s priateľmi, celebritami alebo sa obávame toho, čo o nás niekto povie alebo ako sme vyzerali pred rokmi. Poznáte to, dávate si pozor na váhu, ale aj tak priberiete dve kilá po kúsku čokolády… Vaše telo nereaguje na zaručené vzory tak, ako by malo? Je niečo na vašom tele príliš malé alebo príliš veľké alebo nefunguje tak, ako by ste chceli?

 

To, ako vyzeráme navonok, je odrazom toho, ako sa cítime vo vnútri, aké myšlienky sa nám preháňajú hlavou, a neustály stres nedáva priestor novým nápadom. Dialóg s vnútorným ja a fyzickým telom môže byť niekedy ťažký a nájsť silu alebo spôsob, ako ísť ďalej, je malý zázrak. Počas tohto koučingu budeme skúmať, ako upokojiť chaos v mysli, uvoľniť stres z tela a vytvoriť priestor pre nový a lepší vzťah. Vložíme zdroje liečivej energie na miesta, ktoré vám vaše telo prikazuje.

 

 

Nedeľa 

3. LOTOS

Duša a podvedomie hovoria prostredníctvom kresliaceho pera. Tak ako sa lotosové púčiky postupne rozvíjajú, aby sa nakoniec rozvinuli do svojej plnej krásy, aj my sa približujeme k svojmu cieľu/ túžbe prostredníctvom rôznych skúseností, prekážok, rozvíjaním svojich schopností a zručností, aby sme mohli uskutočniť to, po čom túžime.

 

S každou vrstvou lotosu, ktorú nakreslíte, prúdi energia do vášho zámeru a môže sa objaviť hlbší vhľad. Každou vrstvou lotosu rušíte podvedomé sebaklamy a rozvíjate zdroje potrebné na realizáciu svojho zámeru. Intuitívny výber farieb, spojenie s okolím podporuje tento proces.

 

 

4. Vaša HOJNOSŤ  a  PENIAZE.

Peniaze a vzťah k nim sú pre niektorých citlivou témou. Všetci potrebujeme peniaze, aby sme si zabezpečili prežitie. Dovoľujeme si do svojho života vpustiť hojnosť a ľahkosť prijímania peňazí, alebo skôr bojujeme s nedostatkom a míňaním?

 

Od výplaty k výplate? Stále ten pocit nedostatku a myšlienka, že to nikdy nebudem mať? Nie je váš vzťah s nimi už dosť deštruktívny? Je to ich chyba, že sa vám nedarí… alebo je to inak? 

 

Vedeli ste, že mnohé rozhodovacie procesy (nielen) v súvislosti s peniazmi prebiehajú v našom mozgu automaticky na základe predchádzajúcich skúseností a tiež bunkovej pamäte.  Ako sa dostať zo špirály nedostatku a ako k sebe pritiahnuť viac peňazí? To, ako sa peniaze objavujú alebo miznú vo vašom živote, súvisí s vaším vzťahom k nim, s vašou sebaúctou a tiež s naučenými vzorcami myslenia a správania. NeuroKresba vám otvorí cestu k hojnosti.

 

Čo potrebujete na workshop? Na workshop potrebujete: 

- silnejšie papiere A4 alebo skicár A4 (výkresy), nealkoholovú čiernu hrubú a tenkú fixku, farebné pastelky, alebo voskovky/ fixky a ceruzku.  

 

 

                   Pre zúčastnenie sa prihláste:  KLIKNITE SEM 

 

 

Deň:   

Miesto: Hotel a ubytovňa PRIM, Stará Vajnorská 37, 831 04 Bratislava

Čas :   10 – 16  hod.     

Platba: 85,- €

 

Možnosť zálohovej platby 20,- € na účet a zvyšok v hotovosti na mieste. Úhradou si zaistíte miesto  zúčastnenia sa na workshope.

       

Lektorka workshopu: špecialista Neurografie Daniela Airam 

 

                               Zúčastníte sa ?  KLIKNITE SEM