Duchovná terapia Enes  - Liečba duše, cesta slobody 

Metóda očisty / odblokovanie cez Vyššie JA a s duchovnými sprievodcami: vychádza z princípov metódy SRT + povýšený systém práce o ďalšie programy, energie liečivé a chanelling
 
 
Enes je vhodná k očiste od karmických záťaží, vzorcov duše brzdiacich náš pokrok a harmóniu prítomného života. Odstránením psychických a emočných zranení, škodiacich entít a diskarnátov, nízko vibračných energií, záznamov blokujúcich programov z minulých životov riešime  pre prítomný život lepšiu psychiku, zdravie, úspech, financie ...
 
Možnosti k riešeniu: nefunkčný vzťah, samota, zdravie, psychika, práca, peniaze, kariéra, prekliatie, magické zásahy, odvádzanie duší, zrušenie prísah, sľubov, prenatálny vývoj, budúce diania, očista čakier, aury, zvýšenie vitálnej energie, liečivé energie, ochrany.... a ďalšie iné programy a energie.    
 
Práca je vykonávaná s použitím kyvadla, ktoré sprostredkováva odpovede na kladené otázky. V zostave tabuliek je zoradená väčšina programov a emočných energií ktoré duša rieši a odpovede sú sprostredkované aj vnútorným vedením. 
 
Počas čistenia je vhodné byť v kľude, nerobiť žiadnu fyzickú aktivitu. Mnohí klienti vnímajú rôzne pocity, napríklad uvoľnenie, kľud, ľahkosť, pocit tepla, mrazenia, neurčitý tlak, mravenčenie, môžu sa smiať alebo plakať, alebo aj nič - žiadne sprievodné pocity. Všetko je správne. Je to ich reč duše a tela. Tieto prejavy trvajú veľmi krátko a sú len dôsledkom zablokovaných programov a energíí ktoré sa uvoľňujú. 
 
Pracujem na diaľku, klient je doma a sme v spojení prostredníctvom súkromného mobilu. 
 
Terapie sú určené tým, ktorí chcú zmeniť svoj život a zapojiť sa v práci na svojom mentálnom, emočnom, fyzickom a duchovnom zdraví. Aktívna spolupráca je pre zmeny potrebná. Ja poriešim staré,nežiadúce programy, a klient má slobodu voľby ako sa v konkretnych situaciach zachová, čo si do života priťahuje. 
 
Čím táto terapia nie je
  • náhradou bežnej lekárskej starostlivosti
  • ľudovým liečiteľstvom
  • liečením pomocou prikladania rúk 
  • šírením náboženstva alebo ideológie
 
Objednanie sa na terapiu: klikni TU